Özledik..

https://tr.world.edu ve https://turkey.world.edu sitelerinden UYGUN FİYATLA %100 yasal backlink alabilirsiniz.

Bilimsel atıf yapılacak 400 kelimelik iki makale ile site/firma tanıtımı ve yazıdan backlink; K.D.V. dahil sadece 576 Lira. Üstelik sürpriz EDU uzantılı birkaç backlink de hediye!

Daha detaylı bilgi için: 0800 302 19 89 Dahili: 223

%100 Faturalı ve Yasal Hizmet!

Hızlı Satın Al

Banka Hesaplarımızı Görmek İçin Tıkla (%10 İndirimle K.D.V. Dahil Yalnızca 576 Lira)

Kredi Kartı İle Ödemek İçin Tıkla (Tüm Kartlar Geçerlidir. K.D.V. Dahil 614 Lira. YKB WEB Sanal Mağazaya Yönlendirileceksiniz.)

EDU Backlink Nedir?

Amerika’da öğretim faaliyetlerine devam eden yükseköğrenim kurumları ile hükümet tarafından akreditasyon verilmiş Education Society kurumlarına dağıtılan alan adları .edu uzantılıdır. Bu alan adları sadece https://educause.edu tarafından Amerikan Hükümeti izni ile dağıtılır.

Google; kontrollü dağıtılan bu alan adlarından yayınlanan makaleleri önemser. Zira kontrollü dağıtılan bu domainden yayınlanan yazı mutlaka bilimsel içeriklidir. En azından Google böyle değerlendirir.

Eğer bir EDU siteden yeterince uzun bir yazıdan sitenize backlink alabilirseniz (yorum backlinkler ve forum backlinler bu guruba dahil değildir.) Siteniz de Google gözünde değerli olacaktır. Bu da sıralama sonuçlarınıza olumlu etki eder.

EDU Backlink Neden Faydalıdır?

EDU uzantılı bir siteden alınan backlink’in faydalı olmasının ilk nedeni, sitenin sahibi olan kuruluşun bilim üreten bir kuruluş, yani üniversite olmasıdır. Google bir üniversite tarafından referans gösterilen bir içeriği önemser.

Yüzlerce siteden backlink almak yerine 2 tane kaliteli EDU uzantılı siteden backlink almak, siteniz için daha faydalı olacaktır.

EDU Backlink’i Kaybedersem Ne Olur?

EDU uzantılı backlinki kaybetmek tam anlamı ile bir felakete dönüşebilir. Zira Google; üniversitenin size verdiği referansı iptal ettiğini düşüneceğinden mütevellit hızla sıralama kaybedebilirsiniz. Bu nedenle yayınlanan EDU backlinkler en az 1 sene yayında kalmalıdır.

Yasal yollarla alınmayan, profil linklerden alınan, kaçak göçek alınan (hacklink v.b.) EDU backlinkler bir müddet sonra kaldırılacağı için, siteniz hızla sıralama kaybedecektir.

Tanıtım Yazısından EDU Backlink Almanın Avantajları

Üniversitelerin subdomainleri (alt alan adları) genellikle bilimsel makale ve çalışma sonuçlarını ilan etmek için kullanılırlar. Dolayısı ile Google bu alan adlarında yayınlanmış makaleleri bilimsel referans olarak kabul eder. Dolayısı ile bir profilden ya da herkese açık bir forumdan alınan linklerden daha çok kıymet verir. Çünkü bizzat üniversite refere etmiştir.

Kısa süre sürecek olan iki tane EDU uzantılı siteden tanıtım yazısı (aslında makale) içinden backlink almak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

Sipariş vermek için hemen 0212 909 19 89 numaralı telefonu arayabilir yada aşağıdaki online temsilcilerimizden biri ile WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

https://ykbweb.com.tr

× WhatsApp